Servis Taşımacılığı

İzmir Servis Taşımacılığı

Öz Altın Turizm, öğrencilerimizin evlerinden okullarına güvenle ve zamanında ulaştırılması için İzmir bölgesinde hizmet vermektedir. Kökleri 1962 yılına kadar dayanan ve İzmir’in en köklü taşımacılık firmalarından olan Öz Altın Turizm, servis taşımacılığının yanı sıra personel taşımacılığı, turizm taşımacılığı ve VIP taşımacılık gibi pek çok farklı alanda da hizmet vermektedir. Taşımacılık sektöründeki geniş hizmet ağı ile servis taşımacılığının İzmir’deki önde gelen firmasıyız.

Öğrenci Taşımacılığı

İzmir’de bulunan okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise, kolej, özel okul ve üniversite gibi tüm eğitim kurumları için öğrenci servisi hizmeti sunuyoruz. Öğrencilerin belirtilen saatte evlerinden alınarak okula bırakılması ve akşamları okullarından alınıp yine evlerine bırakılmasını kapsayan öğrenci taşımacılığı güven gerektiren bir alandır. Çocuklarınızı emanet edeceğiniz ve işinin ehli olduğuna güvendiğiniz bir servis firması ile çalışmanız oldukça önemlidir. Bu nedenle de yıllardır sektörde hizmet veren, gerekli belgelere ve uzman kadroya sahip bir firma ile çalışmaya özen göstermelisiniz.

Öz Altın Turizm çocuklarınızın güvenle seyahat etmesi için gereken tüm önlemleri alır. Servis şoförleri ve okul öncesi servislerde görevli diğer personeller özenle seçilir. Servislere öğrenci ve firma görevlileri dışında kimsenin alınmasına izin verilmez. Öğrenci servis taşımacılığında kullanılan tüm araçların düzenli olarak bakımlarının yapılmasını sağlıyoruz. Böylece öğrencilerimizin evlerinden okullarına güvenle seyahat etmesini sağlıyoruz.

Güvenilir Hizmet – Uzman Kadro – Son Model Araçlar

Öz Altın Turizm olarak yaptığımız işe sadece öğrencilerimizi evden okula, okuldan eve taşımak olarak bakmıyoruz. Taşıma hizmetinden öte öğrencilerimizi taşımanın büyük bir sorumluluk olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle işinde uzman kişilerle çalışıyor, son model araçlarla konfordan ödün vermiyor ve güvenilir bir hizmet veriyoruz. Siz de öğrenci servisi taşıma hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanallarından ulaşabilir, Öz Altın Turizm tecrübesi ile servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.