Personel Taşımacılığı

İzmir Personel Taşımacılığı

Öz Altın Turizm, yıllardır İzmir bölgesinde servis taşımacılığı hizmeti veren bölgenin en köklü firmalarındandır. Her ölçekte firma için işyeri servisi hizmetini güvenle sağlayan firmamız ile çalışanlarınızın güvenle ve zamanında evlerinden işlerine gelmelerini sağlayabilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve geniş güzergâh seçenekleri ile Öz Altın Turizm personel servisi ihtiyaçlarınız için en doğru tercih olacaktır.

Personel taşımacılığında güvenli taşımacılık, uygun fiyat, geniş filo seçeneği, son model araçlar ve uzman şoför kadrosu gibi dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. İzmir’de yıllardır hizmet veren ve sektörün öncü firmalarından olan Öz Altın Turizm tüm bu konularda yılların tecrübesi ile özenle çalışmaktadır. Son model araçlardan oluşan filosu ve uzman kadrosuyla firmamız çalışanlarınıza hem konforlu hem de güvenli bir personel taşımacılığı hizmeti sunar. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılır ve seyahat güvenliği ön planda tutulur.

İşyeri Servis Hizmeti

İzmir’de bulunan şirket, fabrika ve benzeri tüm firmaların çalışanları için işyeri servisi hizmeti veriyoruz. İzmir’in tüm bölgelerine ulaşımı kolaylaştıran ve çalışanlarınızın evden işe ve işten eve zamanında ve kolayca gitmelerini sağlıyoruz. Bu hizmeti verirken firmaların ihtiyaçlarına göre özel düzenlemeler yaparak tüm ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılamaya çalışıyoruz. Personel taşımacılığında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor ve en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Öz Altın Turizm olarak çalışmış olduğumuz müşterilerimizin çıkarlarını hep ön planda tutarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri dikkate alıyor eksiklerimizi gidererek en iyi hizmeti sunmak için gereken aksiyonları ivedilikle alıyoruz. Siz de 1962’ye dayanan tecrübemizle sunduğumuz personel taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak için hemen site üzerinde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.